۱- خدمات این تیم چگونه است؟


بهارفیت یک تیم تخصصی تناسب اندام است که به ارائه برنامه تمرینی، برنامه غذایی، مشاوره روانشناسی و تنظیم برنامه مصرف مکمل های ورزشی می‌پردازد.

۲- برنامه چطور به دست ما می‌رسد؟


در برنامه آنلاین، ثبت نام و تکمیل اطلاعات مورد نیاز و در نهایت ثبت پرونده جهت دریافت برنامه‌ها بطور کامل از طریق سایت بهارفیت امکان پذیر است. چنانچه در روند تکمیل اطلاعات و تشکیل پرونده خود سوال یا درخواستی داشته باشید می‌توانید از طریق شماره تماس در ساعت اداری تماس حاصل فرمایید و مشکلات خود را مطرح کنید.

۳- بهارفیت چگونه از ما پشتیبانی می‌کند؟


همراهان بهارفیت می‌توانند از طریق پنل کاربری با متخصصین در ارتباط باشند. کارشناسان در اسرع وقت پرسش‌ها را بررسی کرده و به آنها پاسخ تخصصی میدهند.
مشکلات مالی نیز قابل پیگیری می‌باشد.

۴- برنامه‌ها بر چه اساسی تنظیم می‌شوند؟


ده‌ها فاکتور تاثیرگذار مثل هدف، نیازها، سن، جنسیت، قد، وزن، وضعیت استخوان‌بندی، سوابق تمرینی ورزشی، سابقه بیماری، مصدومیت‌ها، محدودیت‌ها، ذائقه، مشکلات روحی و ... در تدوین برنامه‌ها نقش دارند.

۵- برنامه‌ها را چه کسانی تدوین می‌کنند؟


یک تیم تخصصی با گرایش‌های علمی مختلف مانند تغذیه، رژیم درمانی، فیزیولوژی ورزشی، حرکات اصلاحی، روانشناس بالینی و روانشناس ورزشی که دارای شماره پروانه نظام پزشکی و مدارک معتبر در سطوح بالای دانشگاهی هستند به تدوین برنامه‌های تخصصی بهارفیت می‌پردازند.

۶- برنامه تمرینی بهارفیت چگونه است؟


برنامه تمرینی بهارفیت به نحوی تهیه می‌شود که با حداقل فشار و بدون آسیب، افراد را به حداکثر نتایج مطلوب برساند. در این برنامه که با اهداف مختلف مثل چربی سوزی، عضله سازی، اصلاح ساختار بدن، افزایش آمادگی جسمانی، تناسب اندام و غیره تهیه می‌شوند، تمام قسمت‌های بدن مورد توجه قرار می‌گیرد تا علاوه بر اندامی کاملا متناسب؛ سلامت جسمی، افزایش قدرت بدنی، استقامت و شادابی حاصل شود. افراد می‌توانند در باشگاه تمرین کنند یا برنامه‌ای کامل و جامع برای تمرین در منزل داشته باشند. تمرینات خانگی با ابزاری ساده مانند طناب، دمبل یا حتی بدون هیچ وسیله‌ای با تمرینات بادی ویت (وزن بدن) قابل اجرا هستند.

۷- روانشناس چه کمکی به ما می‌کند؟


متخصصان روانشناسی بالینی و روانشناسان ورزشی در این تیم همراه ما هستند تا با کمک مشاوره آنها بتوانیم مشکلات اختلالات تغذیه مانند پرخوری عصبی، بی‌اشتهایی و کم‌اشتهایی عصبی را که یکی از بزرگ‌ترین دلایل چاقی یا لاغری در افراد مختلف هستند را برطرف سازیم. همچنین این مشاوران با ایجاد انگیزه، حس اشتیاق شما را به سمت ورزش چند برابر می‌سازند.

۸- آیا مکمل در برنامه‌های شما ضروری است؟


برای دوره کاهش وزن نیازی نیست، اما برای دوره حجم، بهتر است از مکمل‌های مجاز و داروخانه‌ای استفاده شود. اما هیچ اجباری برای دریافت مکمل را برای دوره کاهش ورن وجود ندارد.

۹- آیا از داروها و استروئیدها استفاده می‌نمایید؟


به هیچ عنوان؛ حتی اگر درخواست از طرف شما هم باشد، ما داروهای استروئیدی و پپتیدی و مشتقات آن را نه تنها به شما توصیه نمی‌کنیم بلکه از شما تقاضا که داریم تحت هیچ شرایطی سمت این داروها نروید.

چنانچه سوالی برای‌تان پیش آمد یا در مورد موضوعی خاص نیاز به راهنمایی داشتید، از طریق ارتباط با ما در بخش مطرح کنید.

برنامه‌‌ها